home

   

O NAS:

Szanowni Państwo
Ośrodek "ŁOŚ" to prawdziwa oaza spokoju. W niej znajdą Państwo wytchnienie i nabiorą energii na kolejne miesiące. Usytuowany nad brzegiem jeziora Sasek Wielki, ośrodek jest doskonałym miejscem dla amatorów wędkarstwa, wycieczek rowerowych i wodnych. Powierzchnia jeziora - 870 ha - pozwala na długie żeglarskie wyprawy, jak i malownicze wycieczki kajakiem, czy rowerem wodnym. Piękny las i strefa ciszy są gwarantem najlepszego wypoczynku i doskonałą propozycją dla miłośników spacerów. Sama Kobyłocha jest malutką osadą turystyczną, położoną zaledwie 8 km od Szczytna (jadąc w kierunku na Biskupiec) w województwie warmińsko-mazurskim. Dzięki temu, w każdej chwili mogą Państwo powrócić na moment do miejskiego życia i zwiedzić piękne Szczytno.

W naszym ośrodku proponujemy Państwu pobyt w wygodnych drewnianych  domkach z łazienkami i dużymi tarasami.

Na śniadania i obiady zapraszamy do jadalni "Małoś", a na kawę,  herbatę do kawiarni nad brzegiem jeziora.

Zapraszamy na wczasy rodzinne, okolicznościowe spotkania, szkolenia czy konferencje. Organizujemy także ogniska i biesiady przy grillu z pieczeniem kiełbasek.

Ośrodek "ŁOŚ" to nie tylko malownicze położenie, wygodne domki czy smaczna kuchnia, ale także bogate zaplecze rekreacyjne, kort tenisowy z nawierzchnią ze sztucznej trawy, piaszczysta plaża czy bezpieczny plac zabaw dla dzieci. Do tego oświetlone molo,  które  jest  doskonałym  miejscem  na wieczorne spacery i  dzienny  wypoczynek.  Wędkarzom udostępniamy pomost, by w pełnym skupieniu mogli wyciągać swoje zdobycze. Zezwolenia wędkarskie są do kupienia w sklepie przy ośrodku. Na terenie ośrodka  znajduje się także wypożyczalnia sprzętu sportowego. W czasie przejażdżki rowerem turystycznym okoliczne dukty leśne przestaną skrywać swoje tajemnice, a wyprawa rowerem wodnym czy kajakiem przyniesie wiele niezapomnianych wspomnień, widoków i wrażeń z obserwacji ptactwa wodnego.

Ośrodek jest strzeżony, parkowanie na terenie ośrodka.
Zapraszamy od weekendu majowego do końca października.

ZAPRASZAMY